LUMINESCE YÜZ TEMIZLEYICI
Satış ve Danışma Hattı: 05555555555 AlmancaİngilizceTürkçe

LUMINESCE YÜZ TEMIZLEYICI

 

ürün kodu :05

Fiyat:149.98 TL

LUMINESCE YÜZ TEMIZLEYICI

Güzellik rutininize günlük yaşamın stresinden arınarak başlayın. Alfa ve beta hidroksi asitlerinden oluşan bu özel karışım, cilt hücrelerini arındırmaya ve kalıntıların temizlenmesine yardımcı olur. Cildinize tazelik verir. Cildinizi, Luminesce® cilt bakım serisinden maksimum düzeyde fayda sağlamaya hazır hale getirir.

FAYDALARI

Cildi, nazikçe temizleyerek kalıntı ve kirlerden arındırır.

Daha genç ve pürüzsüz görünümlü bir cilt için peeling işlevi görür.

Cildi, Luminesce güzellik serisinden maksimum düzeyde fayda sağlamaya hazır hale getirir. 

İÇİNDEKİLER

Su (Aqua), Sodyum C14-16 Olefin Sülfonat, Disodyum Kokoamfodiasetat, KokamidopropilBetaine, Loramid DIPA, Gliserin, Sodyum Klorür, Salisilik Asit, Glikolik Asit, Tetrasodyum EDTA, Camellia Oleifera Yaprağı Ekstresi, Aloe Vera Barbadensis Yaprağı Suyu, Fenoksi etanol, Benzoik Asit, Sorbik Asit, Hidrolize Candida Saitoana Ekstresi, TetraheksildesilAskorbat, Tokoferil Asetat (E Vitamini), Retinil Palmitat (A Vitamini), Koku (Parfüm)

KULLANIMI

Yüzünüzü ılık suyla ıslatın. Az miktarda jeli, parmak uçlarınız ya da yüz fırçası kullanarak köpük haline getirin. Köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak yüzünüze ve boynunuza yedirin ve sonrasında ılık suyla durulayarak nazikçe kurulayın.
En iyi sonucu elde etmek için sabah ve akşam uyguladıktan sonra Luminesce Serum, sabah Luminesce Gündüz Nemlendirici Kompleksi ve gece Luminesce İleri Gece Onarım Kremi kullanın.

Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler