LUMINESCE İLERI GECE ONARIM KREMI
Satış ve Danışma Hattı: 05555555555 AlmancaİngilizceTürkçe

LUMINESCE İLERI GECE ONARIM KREMI

 

ürün kodu :04

Fiyat:335.00 TL

LUMINESCE İLERI GECE ONARIM KREMI

Siz uykudayken cildinizi yeniler ve tazeler. Bu ürün, antioksidanlar ve nemlendirici içerik maddeleriyle zenginleştirilmiştir. Bu nemlendirici gece kremi, nem kaybına bağlı olarak oluşan ince çizgileri azaltırken cilde ışıltısını geri kazandırarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Dinlenmiş ve tazelenmiş bir ciltle uyanmanızı mümkün kılar.

FAYDALARI

Yorgun görünen cildinizi yenileyerek parlaklık kazandırır.

Zengin nemlendirici içeriklerle cildi nemlendirir.

Vitaminler ve antioksidanlarla cildi tazeler. 

İÇİNDEKİLER

Su (Aqua), Gliserin, Koko-Kaprilat/Kaprat, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Neopentil Glikol Diheptanoat, Siklopentasiloksan, Stearet-2, Setearil Alkol, Stearet-21, GliserilKaprilat, Karbomer, Setil Esterler, Sodyum Hidroksit, Niasinamid, Dimetikon Çapraz Polimer, Koku (Parfüm), Maya Ekstresi, Stearik Asit, Vinil Dimetikon /Metikon Silseskuioksan Çapraz Polimer, Skualan, Citrullus Vulgaris (Karpuz) Meyve Ekstresi, Gliseril Undesilenat, Karnosin, OsmanthusFragrans Çiçeği Ekstresi, Lens Esculenta (Mercimek) Meyve Ekstresi, PyrusMalus (Elma) Meyve Ekstresi, Ergotionein, Süperoksit Dismutaz, Camellia Oleifera (Yeşil Çay) Yaprağı Ekstresi, Tetrasodyum EDTA, Propanediol, Fosfolipidler, Arctium Lappa Kökü Ekstresi, Passiflora Incarnata Meyve Ekstresi, Sambucus Nigra Meyve Ekstresi, Cucumis Sativus (Salatalık) Meyve Ekstresi, Soya Amino Asitleri, Sodyum Laktat, Tokoferil Asetat, Retinil Palmitat, Hidrolize Soya Lifi, Sodyum PCA, Ubikuinon, Tetraheksildesil Askorbat, Riboz, Fitosteroller, Tokotrienoller, Arabidopsis Thaliana Ekstresi, Lesitin, Limonen, Linalol

KULLANIMI

Az miktarda kremi, ürün kutusundan çıkan spatula veya parmak uçlarınızla cildinize sürün. Dairesel hareketlerle yukarı doğru masaj yaparak yüzünüze ve boynunuza yedirin. 
En iyi sonucu elde etmek için, her gece Luminesce Yüz Temizleyici ile cildinizi temizledikten ve Luminesce Serumu sürdükten sonra uygulayın.

Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler