LUMINESCE GÜNDÜZ NEMLENDIRICI KOMPLEKSI
Satış ve Danışma Hattı: 05555555555 AlmancaİngilizceTürkçe

LUMINESCE GÜNDÜZ NEMLENDIRICI KOMPLEKSI

 

ürün kodu :03

Fiyat:249.98 TL

LUMINESCE GÜNDÜZ NEMLENDIRICI KOMPLEKSI

Cildinizin ışıltılı parlaklığını gün boyu besler ve korur. Bu hafif kıvamlı yüz losyonu, Geniş Spektrumlu SPF 30 ile cildi korur. Meyve ve tahıl özleriyle nem kazandırarak cildin canlı ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar.

FAYDALARI

Geniş Spektrumlu SPF 30 ile cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.

Cildinizi özel bir vitamin ve antioksidan karışımıyla tazeler.

Cildinizi nemlendirerek pürüzsüz bir görünüm kazandırır. 

İÇİNDEKİLER

Bilimsel Bilgiler
Etken Bileşenler             Amaç
Avobenzone %2.5       Güneş koruması
Oktinoksat %7.5       } Güneş koruması
Oktisalat %5.0            Güneş koruması      
Oktokrilen %3.5          Güneş koruması     

Yardımcı maddeler
Su (Aqua), İsopentildiol, SetilEtilheanoat, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Hidrojenize Lesitin, Setil Alkol, Stearil Alkol, Behenil Alkol, Fitosterol, Gliseril Stearat, Poligliserol-10 Mirisat, Citrullus Vulgaris, (Karpuz) Meyve Ekstresi, Sodyum laktat, Sodyum PCA, Vinil Dimetikon/MetikonSilseskioksanÇaprazpolimer, Fenoksietanol, Trietilheksanonin, PPG-12/SMDI Kopolimer, Gliserin, Karrageenan, Deniz Tuzu, Deniz Suyu, PhormidiumPersicinum Ekstresi, Chlorella Vulgaris Ekstresi, Ksanthan Sakızı, Akrilat/C10-30, Alkil Akrilat Çaprazpolimer, Sodyum Hidroksit, Geraniol, Hekzil Cinnamal, Limonen, Linalol, Koku (Parfüm)

KULLANIMI

Talimatlar
▪ Güneşe çıkmadan 15 dakika önce eşit şekilde uygulayın.                                                                                                  ▪Yüzecekseniz veya terliyorsanız  suya dayanıklı güneş kremi kullanın.   
▪ yeniden uygulama:                                               
▪  En az 2 saatte bir 
▪  6 aylıktan küçük çocuklar: Bir hekime danışın.
▪ Güneşten Korunma Tedbirleri. 
 Güneşe maruz kalmak, cilt kanseri ve erken yaşlanma riskini arttırır. Bu riski azaltmak için, düzenli olarak SPF 15 veya üzeri Geniş Spektrumlu bir güneş kremini, düzenli olarak kullanın veya aşağıda belirtilen diğer güneşten korunma tedbirlerini uygulayın:                                                                                                 ▪  özellikle sabah 10.00 ve öğlen 02.00 arasında güneşe çıkma süresini sınırlandırın. 
▪  uzun kollu gömlek, pantolon, şapka ve gözlük kullanın.   

Kategoriye Bağlı Diğer Ürünler